Obec Chyšky
ObecChyšky

Informace - Elektronická úřední deska

Oznámení o instalaci elektronické úřední desky u vchodu do Obecního úřadu v Chyškách.

Milí občané,

neustále se snažíme být k vám blíž a poskytovat vám důležité informace z naší obce.

Proto jsme se vydali cestou digitalizace a modernizace a nainstalovali jsme do naší obce elektronickou úřední desku.

Naším cílem je vám co nejjednodušším způsobem zpřístupnit aktuální informace a dokumenty týkající se činnosti úřadu.

Elektronickou úřední desku naleznete u vchodu do obecního úřadu v Chyškách. Toto elektronické zařízení vám poskytne k nahlédnutí všechny důležité dokumenty a je přístupné 24 hodin, 7 dní v týdnu. Elektronická úřední deska je čitelná v každém počasí a přístupná i pro seniory a lidi se zrakovým i tělesným znevýhodněním.

Digitalizací úřadu šetříme čas a náklady obce, které dokážeme následně využít v dalších službách pro občany.

Věříme, že i tímto atraktivním způsobem vám zjednodušíme přístup k informacím.

Datum vložení: 9. 2. 2024 9:23
Datum poslední aktualizace: 9. 2. 2024 9:27